jenkin@hualongm.com    +86-18206021758
Cont

An bhfuil aon Cheisteanna agat?

+86-18206021758

Meaisín Snasú Dromchla Eibhear
video
Meaisín Snasú Dromchla Eibhear

Meaisín Snasú Dromchla Eibhear

HLMJX-12 Is meaisín snasta cloiche uathoibríoch é Meaisín Snasaithe Dromchla Eibhear. Le sraith cinn rothlach á rialú ag PLC chun meilt agus snasta a dhéanamh go leanúnach, déanann sé an dromchla leac go maith lonracha. Meaitseáladh le tpye éagsúla cinnirí snasta, is féidir é a snasú ní hamháin leac marmair, ach freisin leac eibhir, cheathrú nó cloch nádúrtha eile nó cloch shaorga.
Glaoigh Linn
Chatear nu'bya

Réamhrá Táirgí

 

Feidhmchlár Táirge

Meaisín Snasaithe Dromchla Eibhear HLMJX-12Tá táirgeadh leanúnach ilphointe ag teacht isteach boird, oiriúnach chun dromchla na leaca/tíleanna eibhir agus marmair a mheilt agus a snasú, gan gá le tiús a shocrú.



   
Polishing Stone for Marble Marble Polishing Machine for Sale Granite Top Polish Granite Countertop Polishing Near Me Stone Polishing Supplies Near Me


 

SONRAÍ TEICNIÚLA
Múnla Uimh.

HLMJX-8
HLMJX-12
HLMJX-16
HLMJX-24
Líon ceann meilt
pc
6
12
16
24
Cumhacht an mhótair fhearsaid
kw
7.5
7.5
7.5
7.5
Cumhacht chomhlán
78kw
78
108
135
198
Leithead oibre úsáideach
mm
300-1250
300-1250
300-1250
300-1250
Tiús oibre úsáideach
mm
10-60
10-60
10-60
10-60
Luas roimh ré crios
m/nóim
0-3.8
0-3.8
0-3.8
0-3.8
Tomhaltas uisce
m3/nóiméad
10
16
20
25
Meáchan comhlán
KG
9000
12000
15000
21000
Toise (L x W x H)
cm
556x222x226
676x222x226
796x222x226
1036x222x226

Polishing Stone for Marble Marble Polishing Machine for Sale Granite Top Polish Granite Countertop Polishing Near Me Stone Polishing Supplies Near Me

Príomhghnéithe:Rogha iontach chun táirgeadh laethúil a mhéadú agus costas snasta eibhir agus marmair a laghdú.

1) Tá páirteanna leictreacha de bhranda domhanda, córas rialaithe PLC agus córas atá éasca le húsáid chun rialú iomlán ríomhairithe a bhaint amach.

2) Imbhualadh íogair ceann snasta a sheachaint.

3) An próifíl leac a bhrath go huathoibríoch trí fheiste scanadh léasair.

4) Córas lubrication lárnach uathoibríoch a ghlacadh, tar éis gach páirteanna agus imthacaí ag gluaiseacht chun éifeacht bealaithe maith agus saolré níos faide a fháil.
Polishing Stone for Marble Marble Polishing Machine for Sale Granite Top Polish Granite Countertop Polishing Near Me Stone Polishing Supplies Near Me
Sonraí

Polishing Stone for Marble Marble Polishing Machine for Sale Granite Top Polish Granite Countertop Polishing Near Me Stone Polishing Supplies Near Me



Polishing Stone for Marble Marble Polishing Machine for Sale Granite Top Polish Granite Countertop Polishing Near Me Stone Polishing Supplies Near Meláthair an chustaiméara

Polishing Stone for Marble Marble Polishing Machine for Sale Granite Top Polish Granite Countertop Polishing Near Me Stone Polishing Supplies Near Me
Polishing Stone for Marble Marble Polishing Machine for Sale Granite Top Polish Granite Countertop Polishing Near Me Stone Polishing Supplies Near MePolishing Stone for Marble Marble Polishing Machine for Sale Granite Top Polish Granite Countertop Polishing Near Me Stone Polishing Supplies Near Me

Tá Fujian Hualong Machinery ag táirgeadh cairéal cloiche agus meaisín próiseála cloiche níos mó ná 30 bliain.Tá foireann ghairmiúil T & F, roinn QC freagrach, teicneoirí le taithí agus díolacháin dhílis, a chinntíonn tú an taithí ceannaigh sona agus gairmiúil.

Polishing Stone for Marble Marble Polishing Machine for Sale Granite Top Polish Granite Countertop Polishing Near Me Stone Polishing Supplies Near Me

Polishing Stone for Marble Marble Polishing Machine for Sale Granite Top Polish Granite Countertop Polishing Near Me Stone Polishing Supplies Near Me

CC

C: An bhfuil tú ag monarú nó ag trádálaí?

A: Tá muid mar phríomh-mhonarú sa ghnó seo le 30 móide bliain.

C: Cad é an MOQ?

A: 1 sraith.

C: Cathain a sheolfaidh tú an meaisín?

A: Go hiondúil 25-35 lá tar éis éarlais a fháil. Más práinneach, tá tuilleadh caibidlíochta againn.

C: Cad é an t-am bharántas?

A: 12 mhí, ach beidh an tacaíocht theicniúil ar feadh an tsaoil.

C: cad é seirbhís iar-díola?

A: Cuirfimid oiliúint ar fáil maidir le suiteáil agus oibriú meaisín, chomh maith le cothabháil agus dífhabhtú meaisín. Más gá, tá ár n-innealtóirí ar fáil chun seirbhís a thairiscint thar lear.


SONRAÍ TEICNIÚLA
Múnla Uimh.HLMJX-8CHLMJX-12CHLMJX-16CHLMJX-20C
Cainníocht ceann meilt (ríomhaire)8121620
Cumhacht an mhótair fhearsaid (kw)15151515
Ollchumhacht (kw)141201270329
Leithead oibre úsáideach (mm)400-1250400-1250400-1250400-1250
Tiús inphróiseáilte (mm)10-6010-6010-6010-60
Luas dul chun cinn an chreasa (m/nóim)0-3.80-3.80-3.80-3.8
Tomhaltas uisce (m3/nóiméad)15202530
Ollmheáchan (kg)17000210002500032000
Toise (L x W x H - cm)750x210x265970x210x2651180x210x2651400x210x265

Clibeanna Te: meaisín snasta dromchla eibhir, an tSín, monaróirí, soláthraithe, monarcha, praghas, ar díol

Glaoigh Linn

(0/10)

clearall