jenkin@hualongm.com    +86-18206021758
Cont

An bhfuil aon Cheisteanna agat?

+86-18206021758

Meaisín Snasaithe Cloch Ceann Amháin
video
Meaisín Snasaithe Cloch Ceann Amháin

Meaisín Snasaithe Cloch Ceann Amháin

Is meaisín snasta cloiche uathoibríoch amháin é meaisín snasta cloiche ceann amháin de chineál Hualong, tá raon leathan feidhmchlár aige, is féidir é a úsáid chun eibhir, marmair, leac cloiche grianchloch, marmair, tíl terrazzo agus mar sin de.
Glaoigh Linn
Chatear nu'bya

Réamhrá Táirgí

 

STONE MACHINERY

Cén fáth a roghnaíonn Meaisín Snasaithe Meilt Eibhear Brand Hualong


Cuirtear Meaisín Snasaithe Cloch Ceann amháin i bhfeidhm go príomha chun leaca marmair agus eibhir a mheilt agus a snasú. Tá sé oiriúnach den chuid is mó le haghaidh leaca garbh, meilt mín agus snasta marmair agus leaca eibhir. Is luascadán é a chuirtear chun cinn go hidirnáisiúnta anois laethanta, tá na cinn meilte á rialú ag sorcóir aeir le hardú. Cumasaítear a ngluaiseachtaí fadaimseartha agus trasnaí le mótar laghdaithe timthriallach pinwheel. Má tá ríomhchláraitheoir ríomhaire taobh istigh den chomh-aireachta leictreach, féadfaidh sé na leaca a mheilt ar bhealach tonn fadaimseartha, tonn thrasnach agus tonn rothaíochta. Dá bhrí sin, tá sé ar chostas íseal agus éifeachtúlacht meilt ard.

singe head polishing machine (2)

granite countertop


abrasive.webp




grinding machine technical datedownLoadImg (2)


WTaspp NO..jpg


SONRAÍ TEICNIÚLA
Múnla Uimh.HLMJX-8CHLMJX-12CHLMJX-16CHLMJX-20C
Cainníocht an chinn mheilt (ríomhaire)8121620
Cumhacht mótar fearsaid (kw)15151515
Ollchumhacht (kw)141201270329
Leithead oibre úsáideach (mm)400-1250400-1250400-1250400-1250
Tiús inphróiseáilte (mm)10-6010-6010-6010-60
Luas airleacan crios (m / nóim)0-3.80-3.80-3.80-3.8
Tomhaltas uisce (m3 / nóim)15202530
Ollmheáchan (kg)17000210002500032000
Claonadh (L x W x H - cm)750x210x265970x210x2651180x210x2651400x210x265

Clibeanna Te: meaisín snasta cloiche ceann amháin, an tSín, déantúsóirí, soláthraithe, monarcha, praghas, le díol

Glaoigh Linn

(0/10)

clearall