jenkin@hualongm.com    +86-18206021758
Cont

An bhfuil aon Cheisteanna agat?

+86-18206021758

Meaisín Polannach Eibhear
video
Meaisín Polannach Eibhear

Meaisín Polannach Eibhear

Tá an grindstone snasta snasta ar an táirge próiseáilte. Tar éis don táirge snasta a bheith te, cuir uisce le dromchla an bhoird. Is féidir leis an meaisín snasta cloiche grianchloch fuarú. Ní cheadaítear méideanna leanúnacha nó móra uisce. Seachas sin, beidh éifeacht bhealaithe uisce ann Ní féidir leis an snasta an éifeacht inmhianaithe a bhaint amach, agus ní féidir snasú tirim a úsáid ar chor ar bith. Déanfaidh teocht ró-ard dromchla an bhoird a dhó agus cuirfidh sé scoilteanna ar dhromchla an bhoird. Úsáideann ár gcuideachta smaointeoireacht Idirlín mar fhiontar, meaisín meilt cloiche leanúnach, áitíonn sé trealamh táirgeachta atá dírithe ar an gcustaiméir, táirgeann sé 6-12 litchi uathoibríoch cloiche den chuid is mó meaisín núdail, meaisín meilt leanúnach, meaisín meilt leanúnach il-cheann, meaisín meilt ardaithe, meaisín snasta leanúnach go hiomlán uathoibríoch, meaisín próifílithe ríomhaire, meaisín gearrtha droichead infridhearg, meaisín gearrtha cloiche agus meilt leanúnach cloiche grianchloch agus trealamh innealra cloiche mór eile.
Glaoigh Linn
Chatear nu'bya

Réamhrá Táirgí

 

STONE MACHINERY

Cén fáth a roghnaíonn Meaisín Polainnis Eibhear Brand Hualong


1.Tá an Meaisín Polannach Eibhear Oiriúnach Do Phoil marmair eibhir& leaca clocha.


Tugann córas 2.PLC agus roghchlár scáileáin Taispeáin criostail leachta rialú cliste agus beacht. Feidhm aimsithe uathoibríoch bunaithe, feidhm cuimhne a mhúnlú agus trealamh tomhaltais scríobach a bhfuil ardoibriú uathoibrithe agus neart saothair níos ísle aige.


3. Solúbthacht cinn snasta (8/12/14/20/24). Laghdaíonn tógáil ardchaighdeáin, struchtúr réasúnach, folláine ard tomhaltas gluaiseachta agus feabhsaíonn sé saol níos faide.


4. Is féidir an meaisín a dhearadh de réir riachtanais na gcliant. Cosúil le huimhreacha cinn, leithead agus fad próiseála.


5. Tá taithí shaibhir ag ár gcuideachta i réimse meaisín snasta cloiche le breis agus 30 bliain.


automatic stone polishing line.webptechnical data

abrasive.webp



marble polishing line

downLoadImg (2)


stone machine.jpg

SONRAÍ TEICNIÚLA
Múnla Uimh.HLMJX-8CHLMJX-12CHLMJX-16CHLMJX-20C
Cainníocht an chinn mheilt (ríomhaire)8121620
Cumhacht mótar fearsaid (kw)15151515
Ollchumhacht (kw)141201270329
Leithead oibre úsáideach (mm)400-1250400-1250400-1250400-1250
Tiús inphróiseáilte (mm)10-6010-6010-6010-60
Luas airleacan crios (m / nóim)0-3.80-3.80-3.80-3.8
Tomhaltas uisce (m3 / nóim)15202530
Ollmheáchan (kg)17000210002500032000
Claonadh (L x W x H - cm)750x210x265970x210x2651180x210x2651400x210x265

Clibeanna Te: meaisín snas eibhir, an tSín, déantúsóirí, soláthraithe, monarcha, praghas, le díol

Glaoigh Linn

(0/10)

clearall